KONST / Litografier / Grafiskt blad 15406010
*
nr 1540 6010
Rikke Darling
(f. 1975), Danmark
Grafiskt blad, "Bubbles". Signerad, numrerad 31/100. Giclee fine art. Bildmått: 50X40 cm, oramat löst blad, bladets mått: 50X40 cm
Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 maj 2023
kl 20:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/5 12:40:25
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk dansk design danska danskt europa giclee fine art giclée litografier norden oramat löst blad rikke darling skandinavien skandinavisk
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:35
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:28
-
6198 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:01
*
Rikke Darling
Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.
nr 1540 6010
Rikke Darling
(f. 1975), Danmark
Grafiskt blad, "Bubbles". Signerad, numrerad 31/100. Giclee fine art. Bildmått: 50X40 cm, oramat löst blad, bladets mått: 50X40 cm
Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 maj 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/5 12:40:25 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danmark dansk dansk design danska danskt europa giclee fine art giclée litografier norden oramat löst blad rikke darling skandinavien skandinavisk
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:35 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:28 -
6198 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:01